Однокімнатний 2-місний номер. Загальна площа – 20 м. Кв. Двоспальне ліжко або 2 односпальні ліжка, приліжкові тумбочки, супутникове ТБ, санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник, , кількість рушників – 2 на особу). Балкон з видом на гори і річку.

Двокімнатний, дворівневий, 4-місний номер, загальна площа – 35 м. Кв. Двоспальне ліжко (1 рівень), 2 односпальні ліжка (2 рівень), приліжкові тумбочки, супутникове ТБ, санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник, косметичний набір, кількість рушників – 2 на особу). Балкон з видом на гори і річку.

На 2-3 поверсі є 4 спальні номери – 8-місний котедж (3 номери з двоспальними ліжками, 1 номер з 2 односпальними ліжками), загальна площа – 48 м. Кв. В кожному номері є супутникове ТБ), 2 санвузли в номерах на 2 поверсі (2 душові кабіни, 2 унітази, 2 умивальники, косметичний набір, кількість рушників – 2 на особу).   Read More …

Двоповерховий котедж – 2 номери, 4-місний. Загальна площа – 50 м. Кв. 2 двоспальних ліжка, 2 супутниковиих ТБ, загальний санвузол на 2 номери (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу). Загальна тераса з видом на гори і річку.

Погода
Забронировать